راه اندازی رستوران و تبلیغات مجازی بعد از آن بخش (سوم)

راه اندازی رستوران و تبلیغات مجازی بعد از آن بخش (سوم)

اینستاگرام:

راه اندازی رستوران و بازاریابی

8- مسابقه و چالش برگزار کنید

یک روش خوب برای همراه کردن کاربران با صفحه شما برگزاری مسابقه و چالش است. می توانید مسابقاتی بر مبنای استفاده از هشتگ اختصاصی رستوران خودتان طراحی کنید. به عنوان مثال از کاربرران بخواهید در کنار عکس های خودشان یا عکس هایی از رستوران یا غذاها از هشتگ اختصاصی شما استفاده کنند و پستی که بیشترین تعداد لایک را داشته باشد درصد تخفیف یا یک وعده غذای رایگان جایزه بگیرد.

یا اینکه از کاربران بخواهید دوستانشان را در پست های شما برچسب کنند، یا در کامنت ها صفحه شما را پیشنهاد کنند و برنده را به صورت تصادفی انتخاب کنید.

جهت راه اندازی رستوران خود با به روزترین تجهیزات و مقرون به صرفه ترین قیمت با پشتیبانی دائم با کارشناسان راه انداز رستوران شرکت شف یار در تماس باشید

9- بخش استوری ها را استفاده کنید

اگر صفحه شما بیشتر از ده هزار دنبال کننده دارد می توانید در استوری ها از امکانات SWIPE UP استفاده کنید و کاربران را مستقیم به صفحه منو، ثبت سفارش یا رزرو لینک کنید.

10- از تبلیغات اینستاگرام استفاده کنید

ایینستاگرام این امکان را به صفحات تجاری می دهد تا با خرید تبلیغات بازدید پست ها و گستردگی مخاطبینشان را افزایش دهند. سیستم هوشمند اینستاگرام کمک می کند تا پست تبلیغی شما برای کسانی به نمایش در بیاید که دنبال کننده موضوع مرتبط باشند و هدف گزاری تبلیغات شما را دقیق تر کند. بسته به مقدار هزینه ای که می خواهید پرداخت کنید می توانید تبلیغتان را در استوری، عکس یا ویدیو قرار دهید.

 راه اندازی رستوران در قشم

هرچند شما هم می توانید صفحه اینستاگرام رستورانتان را مدیریت کنید اما قویا پیشنهاد می کنیم که یک کارشناس شبکه های اجتماعی را استخدام کنید. کسی که با صول کاری شبکه ها آشنا باشد، کمپین های تبلیغاتی و تبلیغات مبتنی بر کلیک را بشناسد و با طراحی گرافیکی آشنا باشد. تیم راه اندازی رستوران، فست فود و کافی شاپ شف یار به کمک تیم بازاریابی آنلاین این شرکت می توانند پیش از افتتاحیه و راه اندازی رستوران شما تا رسیدن به روز های موفق و پررونق در کنار شما باشند.

جهت خرید تجهیزات رستوران صنعتی از فروشگاه ما دیدن فرمایید.

مقاله های مرتبط قبلی:

راه اندازی رستوران و تبلیغات مجازی بعد از آن بخش (اول)

راه اندازی رستوران و تبلیغات مجازی بعد از آن بخش (دوم)